Registracija internetu

Klauskite mūsų specialisto

Pasirinkite Jums tinkamą dieną ir laiką ir mūsų darbuotojas susisieks dėl tikslaus apsilankymo laiko.

Mūsų specialistas atsakys į visus Jums rūpimus klausimus!

Saugos klausimas: vienas+2=? 
Saugos klausimas: vienas+2=? 
(Visus laukus privaloma užpildyti)
Prisijunkite prie mūsų facebook | google+
responsive
Turite klausimų? Turite klausimų? +370 686 49999
Mus galite rasti
Darbo laikas
Kaip mus rasti?
Ateities g. 9c
08.00-20.00
Mus galite rasti
Darbo laikas
Turite klausimų?
Kaip mus rasti?
Ateities g. 9c
08.00-20.00
+370 686 49999
close

No Banner to display

Svarbiausi dalykai apie dantų implantaciją

Dantų implantacija

Visame pasaulyje vis daugiau žmonių domisi dantų implantacija. Netekę dantų pacientai renkasi dantų implantus, nes tai yra patogu, šiuolaikiška bei patikima. Tačiau gausybėje informacijos ir reklamos nėra lengva atsirinkti kas yra kas.

Pirmiausiai turime nepamiršti, kad implantuojant sprendžiame klausimą susijusį su mūsų brangiausiu turtu – sveikata, tad BŪTINA GAUTI VISĄ INFORMACIJĄ apie gydymo eigą, kokybę, kainas bei gydytojo kvalifikaciją.

 

Ką svarbu žinoti pacientui?

 

- implantacija ir protezavimas ant implantų yra intervencija į jūsų organizmą, nuo ko priklauso jūsų sveikatos būklė. Todėl svarbu, kad gydytojas teisingai ir sąžiningai įvertintų jūsų atvejį. Mes visi esame skirtingi ir toks gydymas, koks buvo taikytas jūsų draugui, kaimynui ar giminaičiui, nebūtinai tinka jums. Gydytojas implantuodamas, kitaip tariant operuodamas, turi išmanyti ir įvertinti jūsų žandikaulio būklę, dantenas, sukandimą, gretimus dantis, gyvybiškai svarbių vietų (kraujagyslių, nervų, seilių liaukų ir t.t.) padėtį. Pagal radiogramas, diagnostinius modelius ir kitus, jūsų atveju svarbius, tyrimus atlikti matavimus, bendras konsultacijas su kitais specialistais, paruošti gydymo planą, numatyti komplikacijų riziką ir jų gydymą.

Save ir pacientą gerbiantis gydytojas, parinkdamas pacientui implantacijos ir protezavimo būdą, vertina ne tik kainą. Jam yra svarbu jo gydymo kokybė, paciento sveikata po 10-20 metų.

Dantis implantuojantis odontologas, turintis tai patvirtinančius sertifikatus, turi turėti pakankamai patirties atliekant įvairias chirurgines operacijas ir implantacijas.

- kokybiškas produktas tarnaus ilgiau ir patikimiau. Daugėjant implantacijų, atsiranda vis daugiau firmų siūlančių implantus ir odontologijos klinikų dirbančių su keliomis implantų sistemomis. Šiuo atveju pacientas mato tik kainų skirtumus.

Kokybė dažniausiai kainuoja, nes sukuriant bet kokį produktą reikia daug laiko, investicijų ir medicininių tyrimų. Implantų gamintojai, konkuruodami su geriausių implantų vardus turinčiomis firmomis visame pasaulyje, nuolat stengiasi tobulinti implanto formą, medžiagos sudėtį, protezavimo detales ir t.t., tuo užtikrindamos savo produkto kokybę, suteikdamos garantinį laikotarpį.

Apie implantą pacientas sužino iš duomenų ant jo pakuotės, o po implantacijos turi gauti „implanto pasą“, kuriame atsispindi informacija apie produktą ir atliktą operaciją (implantaciją).

Powered by WP Bannerize