Registracija internetu

Klauskite mūsų specialisto

Pasirinkite Jums tinkamą dieną ir laiką ir mūsų darbuotojas susisieks dėl tikslaus apsilankymo laiko.

Mūsų specialistas atsakys į visus Jums rūpimus klausimus!

Saugos klausimas: vienas+2=? 
Saugos klausimas: vienas+2=? 
(Visus laukus privaloma užpildyti)
Prisijunkite prie mūsų facebook | google+
responsive
Turite klausimų? Turite klausimų? +370 686 49999
Mus galite rasti
Darbo laikas
Kaip mus rasti?
Ateities g. 9c
08.00-20.00
Mus galite rasti
Darbo laikas
Turite klausimų?
Kaip mus rasti?
Ateities g. 9c
08.00-20.00
+370 686 49999
close

No Banner to display

DANTŲ IMPLANTACIJA

ИМПЛАНТАЦИЯ ЗУБОВ

DANTŲ IMPLANTACIJA GELBSTI BEDANČIUS

Liūdna, bet Lietuvoje bedančių daug. Vieni neturi pinigų, kiti baiminasi eiti pas odontologą, o treti nežino, ko laukia, nors puikiai žino, kad skęstančiojo gelbėjimas – jo paties reikalas. Vis dėlto tautą reikia gelbėti. Kaip? Atsakymą rasime kartu su “Ateities odontologijos klinikos” gydytojais. Jeigu jums trūksta vieno danties, norint įstatyti dirbtinį, tenka nušlifuoti kelis greta esančius sveikus dantis ir daryti vadinamąjį tiltą. Gaila sveikų dantų? Tuomet galite pasirinkti implantą. Dantų implantacijos metodas Lietuvoje jau taikomas daugiau nei 20 metų ir kasmet šis protezavimo būdas tobulėja.

Kas yra implantas? Tai titaninis sraigtas, kuris yra įsriegiamas į kaulą. Gydytojai aiškina, jog į kaulą įstatoma titaninė šaknis, ant kurios vėliau tvirtinamas danties vainikėlis. Titanas – pats tinkamiausias metalas implantams, nes jis geriausiai suderinamas su organizmu bei yra labai tvirtas.

Tarkim, jūs nebeturite krūminių dantų. Nesant galinio atraminio danties neįmanoma pagaminti tilto. Tuomet siūloma į žandikaulį įsriegti keletą implantų ir tokiu būdu atsiradus tvirtai atramai atstatyti galinius dantis.

Vyresnio amžiaus žmonės, o kartais ir keturiasdešimtmečiai jau yra praradę didesnę dalį arba visus dantis. Paprastai jiems siūloma įstatyti dirbtinę plokštelę. Tačiau neretai ji sunkokai laikosi arba smukčioja trukdydama kramtyti. Čia bedančio dalią, pasak pašnekovų, palengvinti gali tik implantai, prie kurių tvirtai fiksuojasi plokštelė.

Gydytojai perspėja, kad derėtų rimtai susirūpinti tiems, kurie yra praradę eilę dantų. Ilgai uždelsus (tarkim, 5 metus) gali nepavykti įstatyti implanto, nes kaulas negaudamas apkrovimo pradeda tirpti, siaurėti, žemėti. Anot gydytojos Jurgitos Raulynaitienės, tokiu atveju reikės kaulo atauginimo arba transplantacijos operacijos. Todėl išvada aiški – geriau dantis tvarkyti laiku, nes vėliau atsiras žymiai daugiau problemų ir papildomų išlaidų.

“Ateities odontologijos klinikos” specialistai užtikrina, kad bet kokios implantavimo procedūros yra visiškai nuskausminamos ir žmogus jaučia minimalų diskomfortą. O labai bijantiems nerimo atsikratyti padeda anesteziologo į veną suleisti specialūs vaistai.

Anot stomotologės Jurgitos Raulynaitienės, implantų patikimumas ir patvarumas labai didelis. Implantų prigyjimo ir protezavimo procesas, anksčiau trukdavęs apie pusę metų, šiuo metu gerokai sutrumpėjo – nuo 1 dienos iki 6 mėnesių. Po to prie implanto prisukamos specialios gijimo galvutės, aplink kurias per tris savaites gražiai sugyja dantenos. Tuomet pacientui belieka kreiptis į protezavimo specialistą.

Neįtikėtina, bet “Ateities odontologijos klinikos” gydytojai teigia, kad žmogus, atėjęs, tarkime, be apatinių dantų, po kelių dienų kai kuriais atvejais gali grįžti namo juos jau turėdamas. Viršutinių dantų implantavimas trunka šiek tiek ilgiau.

Taigi bedančiam įmanoma susigrąžinti šypseną. Tik reikia kantrybės ir … pinigų. Ši operacija pas mus žymiai pigesnė negu Vakarų šalyse, todėl stomatologų bei burnos chirurgų paslaugomis naudojasi ne tik Lietuvos gyventojai, bet ir užsienio svečiai.

 

Susijusi informacija:

KAULO PRIAUGINIMAS

SVARBIAUSI DALYKAI RENKANTIS DANTŲ IMPLANTACIJĄ

DANTIES IMPLANTAS AR TILTELIS?

DANTŲ ANT IMPLANTŲ PRIEŽIŪRA

Powered by WP Bannerize