Registracija internetu

Klauskite mūsų specialisto

Pasirinkite Jums tinkamą dieną ir laiką ir mūsų darbuotojas susisieks dėl tikslaus apsilankymo laiko.

Mūsų specialistas atsakys į visus Jums rūpimus klausimus!

Saugos klausimas: vienas+2=? 
Saugos klausimas: vienas+2=? 
(Visus laukus privaloma užpildyti)
Prisijunkite prie mūsų facebook | google+
responsive
Turite klausimų? Turite klausimų? +370 686 49999
Mus galite rasti
Darbo laikas
Kaip mus rasti?
Ateities g. 9c
08.00-20.00
Mus galite rasti
Darbo laikas
Turite klausimų?
Kaip mus rasti?
Ateities g. 9c
08.00-20.00
+370 686 49999
close

No Banner to display

ANKYLOS dantų implantai

Ankylos dantų implantai

Implantacija yra patikimiausias ir moderniausias sprendimas, užtikrinantis nepriekaištingą estetiką ir funkcinį dantų tvirtumą. Tinkamai parinkti implantai ir kvalifikuoto specialisto darbas leidžia atkurti prarasto danties funkcionalumą, apsaugo nuo kaulo atrofijos ir užtikrina nepriekaištingą šypseną. Kad būtumėte tikri maksimalia kokybe, rinkitės visame pasaulyje pripažintą produkciją. Siūlome išbandyti ANKYLOS gaminius – tai vieni populiariausių ir aukščiausią kokybę užtikrinančių implantų – jų konstrukcija garantuoja tikslų natūralios dantų estetikos atkūrimą ir mechaninį implantų stabilumą.

 

Kuo ypatingi ANKYLOS dantų implantai?

ANKYLOS dantų implantai yra vienas populiariausių pasirinkimų implantacijos srityje. Tai viena seniausiai naudojamų implantų sistemų pasaulyje, rinkoje žinoma daugiau nei 20 metų. ANKYLOS dantų implantai gaminami Vokietijoje, kompanijoje „Dentsply Friadent“. Daugybę metų trukę tyrimai ir dokumentuota klinikinė praktika padėjo sukurti pasaulinį pripažinimą pelniusius gaminius. Šiandien dantų implantų kokybė atitinka maksimalius Premium klasės reikalavimus.

ANKYLOS implantai atitinka natūralią dantų išvaizdą ir užtikrina maksimalų mechaninį stabilumą. Moderni „TissueCare Connection“ sujungimo sistema pašalina bet kokius mikrojudesius ir garantuoja patikimą apsaugą nuo mikrobų, tuo pačiu užtikrindama implantų ilgaamžiškumą ir stabilumą. Tvirtas sujungimas sulėtina kaulinio audinio atrofiją ir pasižymi teigiamu poveikiu minkštiesiems audiniams, esantiems aplink implantą.

Didžiausias kompanijos dėmesys skiriamas tikslumui ir maksimaliems rezultatams, todėl ANKYLOS implantų gamyba vykdoma laikantis griežtos kokybės kontrolės, apimančios visus procesus nuo žaliavų supirkimo iki galutinio produkto pateikimo vartotojui. Dantų implantai gaminami iš gryno chirurginio titano ir pasižymi unikalia mikrostruktūra, kuri užtikrina greitesnį ir efektyvesnį kaulo prigijimą. Odontologai patvirtino, kad šiandien jokios kitos sistemos negali užtikrinti tokios patikimos implanto integracijos kaule.

 

Kodėl verta rinktis ANKYLOS?

Maksimalus stabilumas. Medicininiais tyrimais patvirtinta ANKYLOS implantų sistema užtikrina maksimalų implanto stabilumą ir atitinka natūralią dantų estetiką. Naujausi technologiniai laimėjimai siūlo tvirtą ir kokybišką implantų sujungimą, kuris apsaugo nuo kaulo atrofijos ir teigiamai veikia aplink implantą esančius minkštuosius audinius.

Ilgaamžiškumas ir atsparumas deformacijai. ANKYLOS implantai apsaugoti nuo bet kokio mechaninio poveikio. Ilgus metus vykę bandymai užtikrino, kad implantų nešiojimo metu bus išvengta trinties ir mikrojudesių, todėl galimybė, kad dantų protezai (arba danties vainikėlis) atsilaisvins nuo implanto yra minimali. Kokybiški implantai pasižymi maksimaliu atsparumu dėvėjimui, įtrūkimams ir deformacijai.

Žandikaulio kaulo apsauga ir infekcijų židinių mažinimas. ANKYLOS dantų implantai sumažina infekcijų tikimybę – tarp implanto ir atraminės galvutės esanti sandari jungtis neleidžia susidaryti bakterijoms ir užtikrina tinkamą apsaugą nuo galimų infekcijų. Moderni žandikaulio kaulo apsauga garantuoja stabilią kaulo būklę ir užkerta kelią jo nykimui. ANKYLOS sistema padeda išlaikyti sveikus minkštuosius audinius ir garantuoja nepriekaištingą dantų estetiką.

 

Mūsų tikslas – nepriekaištinga Jūsų šypsena!

„Ateities“ odontologijos klinikos darbuotojai yra kvalifikuoti savo srities specialistai, siūlantys tai, kas geriausia! Dirbame su visame pasaulyje vertinamais ANKYLOS dantų implantais ir garantuojame implantacijos darbų profesionalumą! Remiamės pačia pažangiausia patirtimi ir naudojame novatoriškas gydymo technologijas, kad garantuotume Jūsų lūkesčius atitinkančius rezultatus!

 

ANKYLOS dantų implantai – ilgus metus rinkoje gyvuojanti ir pasaulyje vertinama implantacijos sistema, užtikrinanti aukščiausius mechaninio stabilumo rodiklius ir atkurianti natūralią dantų estetiką.

 

Susijusi informacija:

DANTŲ IMPLANTAI

STRAUMANN DANTŲ IMPLANTAI

DANTŲ ANT IMPLANTŲ PRIEŽIŪRA

KAULO PRIAUGINIMAS

DANTŲ IMPLANTACIJA GELBSTI BEDANČIUS

SVARBIAUSI DALYKAI RENKANTIS DANTŲ IMPLANTACIJĄ

DANTIES IMPLANTAS AR TILTELIS?

Powered by WP Bannerize